Staňte se sloupkaři v našem časopisu, více→ ZDE
Miss Sims: Hlašte se→ ZDE
Pište s námi příběh→ ZDE

!!! Reklamy !!!

Do Miss sims posílejte na mail blogu: nelcasojkova.blog@seznam.cz

Září 2009

video k MTL

20. září 2009 v 19:20 | nela |  MTL

Videa z youtube sem dávat umím ovšem video jsem dala na jiný web a teď se mi tu nechce ukázat takže vám sem dávám odkaz kde je video určitě na něj koukněte(je to moje první video)

video tady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co bude dál !!!

13. září 2009 v 12:41 | nela
Tak tedy určo jste si všimli, že se tu objevil new dess se sims (od mého milovaného sbéčka).Chtěla bych si ještě udělat nějaké krásné menu a rubriky udělat komplet o the sims 2 a 3 ostatní články je mi,ale líto smazat, takže je nasoukám do jedné rubriky.Návíc připravuji new komix. Mám již vytvořené postavy a na papíře napsaný děj. Ještě zbívá postavit domeček a něco málo dopředu nafotit...Doufám že menu stihnu ještě dnes.A ten komix no ten bude o trochu dále.(chci si dát záležet)

tak zatím papa

Návod na vlastní komix 3.část

9. září 2009 v 20:44 | nela
Dneska vám sem dávám další část návodu na komix.

Fotky ze zasnoubení a svatby Zeana a Audry

5. září 2009 v 17:14 | nela
Slíbila jsem fotky tady jsou!!!

Spears (11)

5. září 2009 v 16:59 | nela
Je víkend a já opět hrála. Tedy je tu další údaje o rodince.


Deana začala pracovat v pohoctinctí.Nechala jsem ji pracovat, jelikož děti má velký a doma mě jen prudí.Byla pomocnicí v kuchyni nyní povýšila na kořenářka.No nic moc třeba se dostane i na 10 úroveň.Zeanova a Audrina ložnice je celé v červené barvě, tedy v oblíbené barvě Audry.Tean má oblíbenou černou a v ní jsem ložnici stoprocentně nechtěla.Jelikož je trochu tlustá, cvičí toto je foto, kdy s cvičením začínala teď je hubená. Tedy naromálně vychtlá, taky není :)


Vzpomínáte, jak jsem vám psala, že z Deana a Deany se stala celebrita. Z Audry je taky celebrita i osobnost (zjistila víc jak padesát vlastností simíků).Mile mě to překvapilo. No a další fakt je, že je Audra těhotná (vyplívá z obrázku). Prosím ať je to holka!!! A jako poslední Zean byl dvakrát povíšen 1) obsluha v jídelně 2) Grunt. Teď už je na 3 stupni ještě 7 a má splňěné cel. přání!!!


Pište komentíky!!!! :)

Spears (10)

4. září 2009 v 16:52 | nela
Po delší době jsem se opět dostala k hraní TS3, tak vám sem dávám novinky převážně týkající se Zeana.Čtěte!!!

2.část návodu (fotečky)

2. září 2009 v 17:40 | nela
Jelikož se začátkem školního roku moc TS3 nehraju, tak vám sem napíšu alspoň další díl návodu.TS3 budu hrát asi zítra nebo v pátek.

Spears (9)

1. září 2009 v 18:17 | nela
Znovu něco nového o rodince:)Frank se,už naučil chodit i chodit na nočník.A to vše za dva dny, myslím všechny 3 věci chodit, mluvit, chodit na nočník.To je rekord, vždy mi to trvalo, tak 3 dny :D
Chad si furt přeje darovat peníze na zničení charity.Což mu tedy nedovoluji.Také rád otěžuje na forum.Aby mě non stop neprudil doma našla jsem mu brigádku v lázních.
Alspoň se můžu naplno soustředit na simíka s kterým mám mega plány.To neznamená, že bych ostatní neměla ráda ale ...
1)Frank už vše umí
2)Dean si splnil celoživotní přání
3)Deana se věnuje tomu co si přeje(píše knihy)a celoživotní přání má splněný
4)Chad ještě nemá celoživotní přání
No tedy zbívá Zean.Znovu si přivedl nějakou holku domů.(obrázek)Jmenuje se Imagen.Když jsem viděla jak se na Zeana tváří hned jsem ji poslala domů.Zean oslavil narozky je Mladý dospělí.Což
umožňuje ho posunout zase o kus blíž k jeho přání.Jako novou vlastnost jsem mu dala štěstí, jelikož ho bude moc potřebovat.A hned ho dala pracovat do armády.Budu mu muset, ještě trochu vypilovat kondičku a logiku.V blízké době si do domu nastěhuji novou simku.Ano Audriu já vím není zrovna kočka, ale má ty vlastnosti co potřebuju.Hned, jak se mi dostane do tuky.Holka bude muset zhbnout.Ještě nevím jestli ji dám pracovat.Děti plánuji, až budu dospělá.Asi jo děti možná bude hlídat Deana.Taky nevím jaké m celoživotní přání podle toho se taky budu muset trochu zařídit.Pište komentíky !!!