Staňte se sloupkaři v našem časopisu, více→ ZDE
Miss Sims: Hlašte se→ ZDE
Pište s námi příběh→ ZDE

!!! Reklamy !!!

Do Miss sims posílejte na mail blogu: nelcasojkova.blog@seznam.cz

Srpen 2009

Spears (8)

31. srpna 2009 v 14:30 | nela
Tady je další článek :)


Dneska pro změnu začnu s popisem od těch nejmladších.Frank oslavil narozeniny a je z něj batole. Vede si docea dobře, už umí mluvit a napůl chodit.Chad mi nadále straší celou rodinu a dělá jim naschváli.Vyrostl z dítěte,jelikož jsem se mu moc nevěnovala vedl si ve škole na dvojkách.Proto jsem mu nemohla vybrat vlastnost. Je statečný no ta vlastnost mi v plánech s ním přijde docela vhod. Musím mu vypilovat trochu kondyčku, jako dítě byl jen na pc a hrál hru ovládnutí světa.

To je Chad(na fotce v pravo).Další na řadě je Zean, ten za tři dny oslaví narozeniny a stane se mladým dospělím. Celkem se mu vede, takže by i mohl dosáhnout svého cíle.Ve škole má jedničky a je znovu na listině!!!Začal chodit s Audriou a přeje si s ní bydlet(brzy se mu to splní).Deana vydala druhou knihu a ta se stala velkým hitem:).Právě píše nějaký román.Dean si přál vypilovat kondičku na úroveň 10, což jsem mu splnila.Na logice musím ještě zapracovat.

Spears (7)

30. srpna 2009 v 20:14 | nela
Zase jsem hrála s rodinkou a tentokrát se toho přihodilo docela dost.


Kde začít.Dean byl povíšen na 10 pozici mezinárodního super agenta. Takže jsem mu splnila jeho celoživotní přání.Také tu bylo celkem hodně oslav, jako první měl oslavu Dean stal se dospělím.No to nevím, co s ním teďka budu dělat.Nadále je tu Deana. Začala nový koníček a to psaní momentálně píše druhou knihu.Psaní má na úrovni 4tedy celkem slušný.Z Deana i jeho manželk se staly celebrity.Deana také oslavila narozky a je dospělá. Ona by oslavila narozky před Deanem, ale byla těhotná tak se jí to nějak posunulo.To mě přivádí k tomu, že je po třetí těhotná moc doufám, že to bude holka k mé smůle to asi bude kluk.Jak, už na obrázku vidíte je to kluk :( .Což znamená, že Deana má tři děti kluky.Dala jsem mu jméno Frank.Jeho dvě vlastnosti jsou hudební virtuoz a přátelský.Oblíbená hudba klasika jídlo vafle a barva černá.S holkou jsem měla, obrovské plány, ale je to kluk.Tak to snad nějak přizpůsobím !!!
Daší na řadě je Zean i nadále se schází s Audriou a flirtují :).Ale ze školy si přivedl Bellu.Ta je sice hezčí, ale vím o ní toho málo jen to, že je bohatá.Nic víc nic míň.A poslední je tu Chad celé rodince dělá naschvály a z jejich neštěstí je štěsný. A myslím, že se dosti podobá tatínkovi .To je pro dnešek vše pište komentíky :)

Fotky ze hry

30. srpna 2009 v 15:59 | nela
Nějaké fotky mi tu přebívají jsou o něco starší.Ale no co, tady jsou.


Spears (6)

30. srpna 2009 v 15:50 | nela
Dneska jsem po dvou dnech opět hrála TS3 a tak vám sem dávám novinky za hry s rodinkou Spears.Doufám, že vás to ještě alspoň trochu baví.

Kde začí. Tak třeba se v mém domě objevil zloděj naštěstí mi nic neodnesl, ale Dean se hned s odhodlání pustil do boje.Policista na ně jen koukal.No taky aby ne, když je policajt i Dean.Deana za dva dny oslaví narozeniny. Zean vyrost v tee.. a jestli si pamatujete tak měl kamarádnu jménem Audria. Byla hrozně dlouho dítě, trochu jsem se lekla o kolik je mladší.Naštěstí, už vyrostla chodí na střední a pracuje v potravinách
zjistilajsem i její vlastnost je workoholička.Když se na ní podíváte. Což jsem s hrůzou zjistila je tlustá!!! No tak, až se mi dostane do ruky ,tak holka zhubne.Zeana jsem donutila cvičit, aby byl zase o krok blíž ke svému celoživotnímu cíly(stát se kosmonautem).A Chad, už umí chodit na nočník právě včas. Na fotce v pravo je, už jako dítě ano vyrostl. Jeho nová vlastnost je horkokrevný.No to to s ním budu mít těžší, než jsem plánovala.Do komentíků pište co si myslíte dííík J

Spear(5)

28. srpna 2009 v 19:14 | nela
Tak vám píšu další pokroky v rodince Spaers.


Dean byl povíšen na pozici trojí agent. Vydělává 2000 a něco za den. Aby byl povíšen musí se naučit pár bodů logiky a bod za kondyčku.Deana si zase přála najnout chůvu. Tentokrát ji asi vyhovím, jelikož se asi 4 dny Chadovi plně věnovala.Myslím, že se jí už líbí být pečlivou matkou.
Zean už vyrost vz dítěte do další životní etapy. Ve škole se učil velmi poctivě a tak jsem mu mohla vybrat vlastnost vybrala jsem mu vlastnost hodný. Tato vlastnost se mi velmi hodí na moje plány do budoucna. Už bych se měla zaměřit na jeho celoživotní přání, které je stát se astronautem logiku má celkem dobrou, tak ještě kondiřku.

Vypadá strašně, tedy mě se moc nelíbí ,má hrozně tlustý obličej a obočí. Proto jsem ho trochu upravila.No trochu lepší, ale jinak nic moc.
Nadále je tu Chad konečně se mi podařilo ho naučit chodit a mluvit.Byla to fuška jelikož ho to asi moc nebavilo.No, už mi zvívá jen chodit na nočník, ale mám na to ještě 4 dny tak to asi zvládnu.To mi připomíná ,že až bude mít Chad narozeniny, tak den po něm bude mít narozky Deana a den po ni Dean tedy, tak nějak těď si nejsem jistá v pořadí.


Piště do konemtíků ,co si myslíte a jak mají osudy rodin pokračovat.

Spears (4)

27. srpna 2009 v 21:09 | nela
Dneska večer jsem opět hrála TS3.Tak tady máte pár věcí, co se ve hře změnilo.


Zaprvé jsem celý dům zbourala postavila nový.Jelikož v tamto bylo málo místa.Myslí že tenhle dům je hezčí.Nadála Chad ,už není mimino ,ale batole.Taky mi lezl docela na nervy třikrát se v noci probudil a řval.
Ani se moc nechce uči chodit a tak.Deana se mu, už věnuje víc ,taky si někdy popovídá s Zeanem.Chtěla jsem ještě jedno miminko,ale teď nějak nevím.Možná už Chad vyroste do dítěte.Doufám,že to bude holčička!!!
Když, si vyřila steak, tak se mi sekla ruka.Celý den chodila s rukou nataženou před sebe:)Hodně mě překvapila Deana výplata dostává 1200 nějak, tak myslím, což mi přída dost no, taky je a 8 pozici .


A ještě mi zbívá Zean.Dostal se ve škole na listinu vynikajících studentů(to jsem vám nejspíš říkala).Po škole šel za nějakou holkou, tak mě zajímalo kdo to je.
Jmenuje se Audra a její vlastnoti jsou přátelská, sportovní, loudilka.Víc jich nevím.No myslím, že se se Zeanem k sobě hodí on je, taky přátelský a sportovní typ.Myslím, že v budoucnu by mohli být víc něž kamarádi.

No ot je dneska vše tak mi pište do komentíků :) co si myslíte

Spears (3)

27. srpna 2009 v 11:00 | nela
Dnes jsem opět hrála s touto rodinkou a tak vám jsem píšu, co se ve hře změnilo.
Musela jsem přidělat jednu koupelnu, protože s jednou to prostě nešlo.Když, jsem psala, že Dean prohrabává popelnice.To znamená, že hledá důkazy.Nadále také zapoměl na příležitost. Což mě od něho trochu překvapuje.
Zean si našel koníčka hrozně rád kouká ná oblohu teleskopem.Když, s tím začínal měl už 3 body logiky.To je tím, že jsem donutila Deanu aby mu četla poučné knihy.Teď už může, doučovat děti.Jeho ivotní cíl je stát se astronautem snad se mi to povede.Jinak se dostal na listinu vynikajících studentů :) Chad je ještě furt miminko. A Deana jen cvičí.


Pište do komentíků co si myslíte a jak by měl příběh pokračovat.

Spears (2)

26. srpna 2009 v 18:47 | nela
Dneska jsem ještě znovu hrála s rodinkou Spears, tak vám sem napíšu kratší povídání :)


Ta simka se jmenuje Deana a ten sim je Dean (moje tušení bylo správné).Chad se hrozně rád budí v noci kolem 1 hodiny ráno a řve na plný pecky i když je v jiném pokoji všechny to vzbudí.Deana před Deanem hraje vzornou matku v noci k Chadovi chodí a krmí ho, ale jakmile Dean odejde do práce zavolá chůvu a jede někoho naštívit.Vždy se vrátí dřív než Dean z práce, ale jednou jí to nevišlo a Dean našel dítě s červeným ukazatelem společnskosti ,jídla a hygieny.Byl na ni chvilku naštvaný, ale nakonec si uvědomil, že on není zrovna vzorný otec!!!
Dean byl povíšen v práci na pozici Zvláštní agent.Takže celé dny jen piluje kondičku. Pátrá v popelnicích po různých věcech schází se s partáky... Takže, abych to schrnula Deana je furt s přáteli,Dean je v práci ve svém živlu a na rodinu kašle, Zean je poctivý školák a Chad furt brečí !!!!


Pište do komentíků co si myslíte a jak má příběh pokračovat !!!

Spears (1)

26. srpna 2009 v 11:39 | nela

Tak jsem se rozhodla, že když sem nedávám moc komixy, tak sem alspoň budu psát o tom, co hraju. Momentálně jsem si založíla rodinu Spears, já vím strašný jméno, ale jakmile mám nějaký vymyslet napadají mě jen blbosti. Jména vám neřeknu, protože si je nepamatuji, ale myslím, že ten chlap má jméno Dean, ale nejsem si jistá.Tak vám je napíšu příště.No, tak ten chlap pracuje jako detektyv a je blázen do sporu to je celá rodina(tedy i ta žena i dítě které vám ukážu za chvíli)on je i docela dobrý i v logice.Ta pani je nejlepší kuchařka má všech 10 bodů 4 za sport a asi 6 za charisma. Miluje vaření !!Nikde nepracuje jen furt chodí naštěvovat ostatní simíky zná skoro všechny.
Ten kluk se na 100 procent jmenuje Zean.Je po tátovi sportovní přátelský a génius.To je asi tím,že simka v těhotenství četla knihy o dětech.No a ve škole dělá furt nějaké projekty známky má na 1.Poprvé si přivedl ze školy kamaráda a šel dělat úkoly, tak jsem mu to překazila a dala aby si povídali :) S ním mám už velké plány, ale neřeknu vám, to by jinak nebylo co číst :)

Jí sice baví vaření, ale moc nerada uklízí, tak tedy najmu služku.Co bych vám o ní ještě řekla.Jo už vím hrozně moc si přála dítě, tak tedy měla Zeana no a hned jak ho měla tak chtěla chůvu a jít ven.A takle každý den. Má hodně přátel a snimi tráví skoro všechen čas a teď si přeje daší no jak vidíte je těhotná:) jen doufám, že to bude holka přotože kluky mám furt!!! A její manžel se o děti taky moc nestará je jen do práce,povídání si s kolegy.

No a ted když je těhotná chce furt cvičit, nevím proč, ale předtím ani tak nechtěla??
A mě příjde trochu tluščí než na začátku tak ji nechám, at schodí pár kilo.No taky aby nepřibrala když furt chce vařit sušenky jíst sušenky připravit sušenky a tak dokola každý den.Jinak si dejte pozor na služky já jsem si jí objednala ona přišla uklidila dům a vzali si z ledničky připravené jídlo pro Zeana no nedivím se, když mi ta simka připravuje jídlo nej kvality, ale omylem jsem to nevyfotila a druhý den si nic nevzala.Takže taky nebylo co fotit.Simka už porodila chlapečka k mé smůle dala jsem mu jméno Chad.Simka ho dala do postýlky a šla cvičit.

Už s ním mám menší plány ty vám taky neřeknu jinak se narodíl s vlastnostmi(nesnáší přírodu a zlý)takže asi bude zlý no potěš pánbůh!!!Do komentíků pleas pište co si o tom myslíte a jak to má pokračovat díík :)

Moji simíci

26. srpna 2009 v 11:11 | nela |  The Sims 3

rodinky Spaers:

1.díl tu
2.díl tu
3.díl tu
4.díl tu
5.díl tu
6.díl tu
fotečky ze hry tu
7.díl tu
8.díl tu
9.díl tu
10.díl tu
11.díl tu
fotečky ze svatby tu
12.díl tu
13.díl tu
14.díl tu
fotečky ze hry tu

rodinky Seem:

1.díl tu
2.díl tu

1. díl návod Jak na vlastí komix (základ)

25. srpna 2009 v 20:54 | nela
Tak jo je tady první díl návodu na komix docela jsem váhala jestli bych ho měla napsat ale mě návody na webech dosti pomohly.

Návod na vlastní komix

25. srpna 2009 v 20:37 | nela
+ návod jak na vlastní komix (základ)
+ návod jak na vlastní komiz (fotečky)
+ návod jak na vlastní komix
+ návod jak na vlastní komix (konec)

Špatný konec

25. srpna 2009 v 17:36 | nela
Tak tady je dlouho očekávaný jednorázový příběh. Byl focen v TS3 doufám že se vám bude líbit!!!